JAK DZIAŁAMY ?

Audyt produktów – poznajemy pełne zapotrzebowanie Klienta w druki

Oferta całościowa – przedstawiamy ofertę współpracy

Opracowanie graficzne – opracowujemy graficznie druki

Udostępnienie – po akceptacji projektów druków przez Klienta udostępniamy je na profilu Klienta i przekazujemy dane dostępowe nadając konkretnym osobom  ustalone uprawnienia

Raporty – po każdym miesiącu współpracy przekazujemy adekwatne raporty z zamówień

Magazynowanie –wydrukowane produkty przekazujemy do magazynu, by były dostępne na każde życzenie Klienta.

Całość codziennych kontaktów z drukarnią odbywa się w trybie online. Współpraca rozpoczyna się od audytu, który polega na zapoznaniu się ze specyfiką klienta i zdefiniowaniu rodzajów druków potrzebnych do sprawnego funkcjonowania obiektu. Po akceptacji oferty przygotowanej na podstawie wyników audytu studio graficzne Druku Firmowego opracowuje graficznie produkty, które później zostają udostępnione na indywidualnym profilu platformy printresort.pl. W dalszej części prac zostają nadane uprawnienia wydelegowanym przez hotel pracownikom, którzy za pomocą przeglądarki internetowej będą mogli zalogować się do indywidualnego profilu Klienta. Stąd będą wysyłane przez hotel zamówienia: zarówno druki już wcześniej ustalone, jak i bardziej zindywidualizowane np. wizytówki dla pracowników, tabliczki z nazwiskami na stoły, listy itp.

System oferowany przez printresort.pl  charakteryzuje się prostotą i intuicyjną obsługą. Jest całkowicie bezpieczny, obsługiwany za pomocą mechanizmów stosowanych w bankowości internetowej. Jednocześnie Klient ma pewność, że dostarczane druki zawsze będą jednakowej wysokiej jakości, na określonym papierze i utrzymane w ustalonej kolorystyce. Co więcej – będą zawsze w ustalonej wcześniej, korzystnej cenie.

print-resort-logo-m

KONTAKT

Print Resort
Dzwonkowa 46
22 746 32 00
biuro@printresort.pl

Grupa poligraficzna Druk Firmowy

druk-firmowy-logo1print-resort-logopaper-bag-logo